TAJNICA

Lilijana Tinta
T: 00386 5 380 12 80
E: lilijana.tinta@gostol-tst.eu

GENERALNI DIREKTOR

Matej Koglot
T: 00386 5 380 12 86   M: 00386 40 725 599
E: matej.koglot@gostol-tst.eu

MARKETING I PRODAJA

Zvezdana Čarga Šavli – Voditelj
T: 00386 5 380 13 32   M: 00386 40 725 586
E: zvezdana.carga@gostol-tst.eu

Marketing

Mojca Ivančič
T: 00386 5 380 13 04
E: mojca.ivancic@gostol-tst.eu

Projektni inženir

Drago Murovec
T: 00386 5 380 12 82   M: 00386 40 725 565
E: drago.murovec@gostol-tst.eu

Prodaja strojeva, opreme i suradnja

Renato Leban
T: 00386 5 380 13 00   M: 00386 40 725 570
E: renato.leban@gostol-tst.eu

Voditelj istočnih tržišta i prodaja strojeva za vibrofiniš

Aleš Habe
T: 00386 5 380 13 18   M: 00386 70 774 011
E: ales.habe@gostol-tst.eu

Prodaja rezervnih delova, abraziva i servis

Vasja Obid
Tel: 00386 5 380 13 14   Mob: 00386 40 199 692
E: vasja.obid@gostol-tst.eu

NABAVA

Aleš Valentinčič – Voditelj
T: 00386 5 380 12 84  M: 00386 40 725 578
E: ales.valentincic@gostol-tst.eu

Emil Kunc
T: 00386 5 380 13 11   M: 00386 40 725 556
E: emil.kunc@gostol-tst.eu

INŽENJERING I RAZVOJ

Klemen Ozebek – Voditelj
T: 00386 5 380 13 12   M: 00386 51 329 947
E: klemen.ozebek@gostol-tst.eu

KVALITETA I USLUGA

Žarko Rejec
T: 00386 5 380 13 30   M: 00386 40 725 594
E: zarko.rejec@gostol-tst.eu