CENTRALA, TAJNIŠTVO

Lilijana Tinta
T: 05 380 12 80
E: lilijana.tinta@gostol-tst.eu

DIREKTOR

Matej Koglot
T: 05 380 12 86   M: 040 725 599
E: matej.koglot@gostol-tst.eu

TRŽENJE

Zvezdana Čarga Šavli – Head
T: 05 380 13 32   M: 040 725 586
E: zvezdana.carga@gostol-tst.eu

Marketing

Mojca Ivančič
T: 05 380 13 04
E: mojca.ivancic@gostol-tst.eu

Projektiva

Drago Murovec
T: 05 380 12 82   M: 040 725 565
E: drago.murovec@gostol-tst.eu

Prodaja strojev, naprav in kooperacija

Renato Leban
T: 05 380 13 00   M: 040 725 570
E: renato.leban@gostol-tst.eu

Vodja vzhodnih trgov in prodaja strojev za vibracijsko poliranje

Aleš Habe
T: 05 380 13 18   M: 070 774 011
E: ales.habe@gostol-tst.eu

Prodaja rezervnih delov, abraziva, defektaže, servis

Vasja Obid
Tel: 05 380 13 14   Mob: 040 199 692
E: vasja.obid@gostol-tst.eu

NABAVA

Aleš Valentinčič – Head
T: 05 380 12 84  M: 040 725 578
E: ales.valentincic@gostol-tst.eu

Emil Kunc
T: 05 380 13 11   M: 040 725 556
E: emil.kunc@gostol-tst.eu

KONSTRUKCIJA IN RAZVOJ

Klemen Ozebek – Head
T: 05 380 13 12   M: 051 329 947
E: klemen.ozebek@gostol-tst.eu

KAKOVOST IN SERVIS

Žarko Rejec
T: 05 380 13 30   M: 040 725 594
E: zarko.rejec@gostol-tst.eu